Spet je bil vikend in malo vročih novic novopečene motoristke .
Danes je imel moj Hanzi družbo (tudi moja malenkost). Najina spremljevalca sta izkušena, z že kar nekaj kilometrine ampak smo se lepo ujeli in brenčali po asfaltu in makedamu (tudi to je nabiranje novih izkušenj).
Pred startom je bilo potrebno malo podmazati verigo in preveriti, če je vse ok. Seveda zbudila sosede (to sem izvedela, ko sem prišla domov ) in štart je očitno uspel. V smeri Kranj-Reteče-Žiri-Logatec-Kalce-Col-Črni vrh nad Idrijo-Bača pri Modreju-Podbrdo-Petrovo Brdo-Železniki-Škofja Loka-Kranj in domov je bilo prevoženih 253 km. Moj rekord do sedaj in upam, da ga kmalu izboljšam .
In kaj naj rečem za današnji dan. Vse se je poklopilo. Vreme, čudoviti kraji, zanimive ceste, še zlasti ovinki, ki jih vsaj po mojem mnenju ni ne konca in kraja in prijetna družba.
Tudi sin je doma užival, ker ni bilo mame, ki stalno nekaj teži . Njegovo vprašanje je bilo:”Kdaj spet greš?” Moj odgovor pa, da upam čimprej. Očitno me ni pogrešal.






