Dva najstnika in dva “oldtajmerja”

Dva najstnika in dva »oldtajmerja« na cesti.

Danes sva z mojim »ta najmlajšim«  💕odkrivala lepote Poljanske doline. Zastavljeni cilj so bile Žiri in to nama je tudi uspelo. Oprostila sem mu današnje učenje. Vem, grozna mami, ki »teži« z učenjem na zadnji počitniški dan😵‍💫.
Skratka. Ker je najin letošnji cilj priti do morja sva se odločila, da bova letos ta cilj dosegla po etapah, vsakič malo dlje, tako da bova enkrat že »prilezla« do slane vode😊.  Na moje veliko veselje. A ni lepo, ko se mami in sine💕 odpravita skupnim dogodivščinam nasproti?  (Edino  v skupno vožnjo z motorji ga še prepričam, ostalo je itak brez veze. Saj vem najstnik in puberteta). 
Ustavila sva se za kavo in sok, malo naprej še »fotka«, da imava spominski dokaz, da sva bila res v tistih koncih, potem pa počasi nazaj. Prevozila 95 kilometrov.  Mogoče za koga smešna naveza, v vsakem primeru pa izvirna, unikatna. Ocena 10+.

Leave a Reply

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja