Dež in sonce

Z mojim H .🏍️sva odšla in prišla v sončku. Na poti nisva imela te sreče😢. Naju je kar 2 x napralo. Jaz se bom na srečo samo preoblekla in gre oprema na sušenje, Hanzi pa bo kar potreben temeljitega čiščenja. Kdo bi si mislil, da so po vsem tem dežju ceste še vedno umazane.
Pa dobrih 1000 km v tej sezoni je padlo. Malo za stare mačke, zame kar v redu👌.
 

Leave a Reply

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja