| Tokrat v zame popolnoma novi barvi. Običajno ne posegam po takih barvnih odtenkih. Preja je bila namreč že kar nekaj časa v predalu, pa sem jo vedno zanalašč spregledala. Zdaj je končno prišla na vrsto in je kapa izpadla zelo lepa👌. Ja, tudi v takih barvah mora biti. |


