| Kapa s sovicami uspela. Šivanje oči mi je vzelo kar nekaj časa. Ne vem, če so bele perlice prava izbira ampak…. S “ta najmlajšim” sva izbirala med različnimi gumbi in barvami, na koncu je bila odločitev obojestranska – perlice. Ker mi je kapa kar “dala vetra” bom z drugo v tem vzorcu malo počakala😵💫. Drugače sem kar majčkeno ponosna. V živo izgleda še boljše in bo zaenkrat ostala doma. Se pa lahko zgodi, da mi jo bo proti koncu leta speljal “ta starejši”, za kakšno od njegovih. Mi je pred časom nazaj nekdo omenil, da moram biti ponosna na svoje izdelke in ja, se počasi privajam tudi na to🦚. |



