Palčki – tudi to je moje delo

Moja dva 💕sta rekla, da sem vedno bolj otročja🫢. Mogoče bo pa res nekaj na tem.
Sprva je bila ideja le o enem palčku, na koncu je nastala prava palčkova “family”. Sem kar “not padla” in ko delaš nekaj kar te veseli, res ne moreš kar tako nehati.
Za telo sem uporabila kar okrasne lonce od orhidej, ki so lepo zaobljeni in ravno prave velikosti, malo domišljije in je izpadlo tako kot je videti.
Eden gre z menoj v službo. Bo krasil mizo, ostala dva bosta ostala doma. No, vsaj upam tako.