Hot news. Lepo vreme, nedelja in jutri prost dan (vsaj zaenkrat), ceste, ovinki in moj Hanzi ter ostala družba so me spet zvabili na turo/furo po prelepih koncih naše deželice. Tako kot običajno štart ob 9. uri, potem pa mimo Kranja, Ljubljane, Brezovice, Rakitne do Cerknice, naprej do Starega trga in Babnega Polja. Malo postanka in dobra kava(se mi zdi, da že tretja) in potem nazaj čez Postojno, Logatec, Žiri. V Trebiji na odlične njoke in čez Škofjo Loko nazaj domov. Dobrih 225 km. S Hanzijem zaenkrat dobro shajava , z ostalo družbo tudi in naj tako tudi ostane. Super je bilo.