Izkoriščam zadnje dni dopusta in danes sva z mojim Hanzijem preko Jezerskega, Železne Kaplje in Borovelj uspešno prilezla še na Ljubelj in nazaj domov. O ovinkih ne bom izgubljala besed, sem jih že dosti ampak pokrajina pa izgleda, kot da bi bila na obisku pri Gorskem zdravniku . Še enkrat letos po isti poti, ko bo malo manj vroče.