| Za mano je še ena zanimiva izkušnja. Priznam, da kar naporna, svoje je prispevalo tudi vreme ampak sem več kot vesela, da je tudi to za mano. Opravila varno vožnjo za voznika začetnika (motorista) na Vranskem. Sem imela še dobro leto časa, vendar je bil plan tak, da to izpeljem v mesecu juniju. Nikoli ne veš, kaj lahko pride vmes, da bi bila na koncu v časovni stiski in s tem še pod dodatnim stresom pa zame ni bila še nikoli idealna kombinacija. V naši skupini sem bila edina predstavnica ženskega spola ampak je trema hitro minila in smo se kar hitro povezali, in ja, je bilo prav zanimivo. Sem mislila, da imam samo jaz kakšno težavo oz. oviro, pa vidim, da se s tem sooča tudi »močnejši« spol😊. Smo premagali in zmagali👌😊. Vaje so bile podobne kot v avtošoli in inštruktor vožnje nam je res poskušal olajšati zadeve in nam premagati ovire, ki so nam jih predstavili že na začetku, ko smo bili še v učilnici. Meni je zavijanje s potiskanjem krmila delalo kar nekaj težav ampak ko sva poskusila na mestu in potem še s samo vožnjo na poligonu, mi je počasi uspelo. Sploh, ko je s palcem navzgor👍pokazal, da je vedno boljše in da je zadovoljen, sem se sprostila in je tudi to šlo. Nazaj domov sem pridno trenirala😊. Ovinkov za “ponovi vajo ” je bilo več kot dovolj. Priznam, da sem bila utrujena. Celodnevni »dril« je naredil svoje. Vožnja tja in nazaj in potem še 8 ur trdega dela in za tako »nežno« dušico kot sem jaz😊 (da ne bo kdo to resno vzel) je bilo več kot dovolj za en dan. Ampak je bilo vredno in seveda končna nagrada – opravljena varna vožnja. To pa tudi nekaj šteje. |



