Marija Reka – drugič

Danes sem ponovila “furo” iz lanskega leta. So se mi “zaluštali” ovinki na Mariji Reki.

Po stari cesti proti Štajerski do Trojan, skozi Zagorje do Trbovelj, Prebolda in čez Marijo Reko. Vmes sem še narobe zavila in sem se kar na lepem znašla v Hrastniku, potem pa nazaj in v pravo smer. Letos so mi šli ovinki na Mariji Reki malo bolje, se vidi, da imam  že malo več izkušenj in še kako drži, da vaja dela mojstra 😊. No, jaz sem še daleč od tega. Potem pa do Lackove vasi in nazaj proti domu, meni že poznani poti.