Do morja

»Perfect day«. Ko sem s kosilom poskrbela za moje potomce 😊 je bil čas zame in🏍️ . Sicer sem bila nekaj slabe volje in se mi ni nikamor ljubilo, ampak sta me moja dva kar na hitro spravila od doma, češ lepo vreme je, izkoristi, pojdi se peljat dokler je še lepo.  Sploh razmišljala nisem, da bi imela kaj za bregom.
Sem si rekla, grem do Strunjana na »coffe time«, tako, da bom lahko rekla, da sem bila tudi letos na morju.  Sicer le kako uro ampak kdo pa ve 😊. Še vedno je veliko ljudi, vroče, sploh v popolni motoristični opremi, in glej ga zlomka, še soseda srečam doli. Ja, svet je res majhen😊 in tudi, če bi se hotel skriti, se ne moreš. Sicer zakaj bi se.
Moja dva sta me presenetila in sta bila pridna.