| Moje potepanje me je danes nagradilo s čudovitim vremenom in novimi 303 kilometri. Pridna in spet nekaj novih poti. Ker je bila napovedano slabo vreme, je bilo potrebno izkoristiti lepo soboto, mogoče zadnjo v letošnji sezoni ☹. Najprej do morja in malo na sonček, da sem se ogrela, potem pa počasi nazaj. Kakšne pretirane gneče v Strunjanu ni bilo, nekateri so se »martinčkali« na plaži, ta korajžni pa pogumno delali verjetno zadnje letošnje plavalne zamahe 😊. Sama sem kar obsedela, je bilo prijetno toplo, poleg tega je bil še naporen teden in se mi je res prileglo in če po pravici povem, se mi tudi ljubilo ni kaj dosti. Cesta proti morju prazna, v obratni smeri pa že zastoji, tako da me je skrbelo kako bo, ko se bom vračala. Ampak sem si mislila, da bom najprej uživala, skrbelo me bo potem, ko bo do tega prišlo😊. Nazaj grede sem izkoristila reševalni pas, ker v tisti koloni pa res ne bi čakala, potem pa sem se kar na hitro odločila in se na odcepu za Logatec poslovila od AC. Je bilo dovolj, pa še kolona vozil do Vrhnike, če ne še dlje. Običajno grem preko Žiri do Logatca, danes pa v obratni smeri in je bilo top 😊. Res veselje in uživanje. |




