Danes sem z mojim Hanzijem (tako je ime mojemu motorju) odkrivala lepote Selške doline in prišla do znamenitega plavža v Železnikih (na sliki v ozadju). Potem pa še malo naokoli in prevozila 99 km. Če bi planirala, ne bi ujela te številke. Sicer ujela tudi kakšno kapljico dežja ampak tudi to so nove izkušnje. Utrujena nič, energije pa še za en krog .