Lahkih nog naokrog

Danes je bil dan za mene oziroma ceste po mojem okusu. Vsaj enkrat . Običajno se pritožujem nad ostrimi ovinki, danes so bili pisani na Hanzijevo in mojo kožo.
Se vidi, da sem bila prava zapečkarica, sedaj pa odkrivam lepote domače dežele. Res živimo v lepih krajih ampak se tega premalo zavedamo. Raje cenimo kar je tujega, kot stvari, ki so domače in v neposredni bližini. Ampak dosti mojega filozofiranja .
Današnja tura je potekala mimo Kranja, Brnika, Kamnika do Gornjega Grada in Ljubna ob Savinji. V Lučah se je prileglo malo pavze in ena kava na hitro. Potem pa naprej do Logarske doline. Malo na sprehod in nazaj do Šentruperta skozi Mozirje in Vransko. Zdaj sem ugotovila kje me čaka test iz varne vožnje ampak na srečo šele v prihodnjem letu. Do takrat bo za menoj še kar nekaj kilometrov (vsaj upam tako).
Počasi skozi Tuhinjsko dolino do Kamnika in nazaj domov. Seveda me je parkrat namočilo , tudi to mora biti. Stopila se ne bom, cm imam pa že zadosti .
In kaj naj rečem za konec? Dobrih 220 km in popoln zaključek vikenda.